Bugun...



Okul Sporları Devam Ediyor


facebook-paylas
Güncelleme: 11-03-2019 18:42:27 Tarih: 11-03-2019 18:26

Okul Sporları Devam Ediyor

Okul sporları devam ediyor

Karasu Okul Sporları “Karasu Mermer Basketbol Turnuvası” geçtiğimiz hafta oynanan Yıldız kızlar ve yıldız erkek ile genç erkekler kategorilerinde yapılan maçlar ile sona erdi. Maçların sonucunda dereceye giren okullar da belli oldu.

Yıldız erkek maç sonuçları:

Namık Kemal İmam Hatip OO – Fatih Sultan Mehmet OO: 19/20

İmam Hatip OO-Sezi ERATİK OO: 11/4

Gazi OO-Sezi Eratik OO: 6/11

Fatih Sultan Mehmet OO-İmam Hatip OO: 34/16

Namık Kemal OO-Karasu İmam Hatip OO: 12/24

Fatih Sultan Mehmet OO-Gazi OO: 52/21

Sezi Eratik OO-Fatih Sultan Mehmet OO: 15/36

Namık Kemal İmam Hatip OO-Gazi OO: 17/22

Karasu İmam Hatip OO –Gazi OO:21/6

Sezi Eratik OO-Namık Kemal İmam Hatip OO:11/21

Yıldız erkeklerde derece listesi şu şekildedir :

1. Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

2. Karasu İmam Hatip Ortaokulu

3. Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu

4.Sezi Eratik Ortaokulu

Yıldız kızlar maç sonuçları:

Gazi OO- Fatih Sultan Mehmet OO:8/18

Karasu İmam Hatip OO-Kızılcık OO:13/17

Kızılcık OO- Fatih Sultan Mehmet OO:13/22

Gazi OO- Karasu İmam Hatip OO :18/15

Fatih Sultan Mehmet OO- Karasu İmam Hatip OO:24/5

Kızılcık OO- Gazi OO:20/18

 

Yıldız kızlarda derece listesi şu şekildedir :

1. Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

2. Kızılcık Ortaokulu

3. Gazi Ortaokulu

4.Karasu İmam Hatip Ortaokulu

Genç Erkekler maç sonuçları:

Şehit Hasan Keleş MTAL-Karasu Anadolu Lisesi:16/47

Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi- Atatürk Anadolu Lisesi:47/28

Karasu Anadolu Lisesi-Atatürk Anadolu Lisesi:42/12

Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi- Şehit Hasan Keleş MTAL:42/25

Karasu Anadolu Lisesi- Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi:53/48

Atatürk Anadolu Lisesi- Şehit Hasan Keleş MTAL:20/14

 

Genç erkekler derece listesi şu şekildedir :

1. Karasu Anadolu Lisesi

2. Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi

3. Atatürk Anadolu Lisesi

4. Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okullar arası hentbol turnuvası başladı.

Karasu okul sporları  “Turataç Enkare Reklam Hentbol Turnuvası” pazartesi oynanan maçlar ile  başladı. Turnuvanın açılışına Karasu Gençlik Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, Milli Eğitim Şube müdürleri Halil Dursun ve Fikret Güldemir, Turnuva ödül sponsoru  Erdoğan Ataç ve görevli öğretmenler katıldı.

Turnuvada ilk gün sonuçları şu şekilde:

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu-Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu:12/5

Namık Kemal Ortaokulu-Manavpınarı Ortaokulu: 3/4

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu- Karasu İmam Hatip Ortaokulu :1/14

 







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

HAVA DURUMU
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Fenerbahçe 1 1 0 0 5 0 3 +5
2 Sivasspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
3 Yeni Malatyaspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
4 Yukatel Denizlispor 1 1 0 0 2 0 3 +2
5 Alanyaspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
6 Antalyaspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
7 Çaykur Rizespor 1 1 0 0 1 0 3 +1
8 Kasımpaşa 1 0 0 1 1 1 1 0
9 Trabzonspor 1 0 0 1 1 1 1 0
10 Konyaspor 1 0 0 1 0 0 1 0
11 MKE Ankaragücü 1 0 0 1 0 0 1 0
12 Gençlerbirliği 1 0 1 0 0 1 0 -1
13 Göztepe 1 0 1 0 0 1 0 -1
14 Kayserispor 1 0 1 0 0 1 0 -1
15 Galatasaray 1 0 1 0 0 2 0 -2
16 Beşiktaş 1 0 1 0 0 3 0 -3
17 Medipol Başakşehir 1 0 1 0 0 3 0 -3
18 Gazişehir Gaziantep 1 0 1 0 0 5 0 -5
Takım O G M B A Y P AV
1 Menemenspor 1 1 0 0 2 0 3 +2
2 Adana Demirspor 1 1 0 0 2 0 3 +2
3 Akhisarspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
4 Fatih Karagümrük 1 1 0 0 3 1 3 +2
5 Hatayspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
6 Osmanlıspor FK 1 1 0 0 2 1 3 +1
7 Ümraniyespor 1 1 0 0 3 1 3 +2
8 BB Erzurumspor 1 0 0 1 2 2 1 0
9 İstanbulspor 1 0 0 1 2 2 1 0
10 Keçiörengücü 1 0 0 1 1 1 1 0
11 Adanaspor 1 0 1 0 0 1 0 -1
12 Altay 1 0 1 0 1 3 0 -2
13 Altınordu 1 0 1 0 0 1 0 -1
14 Balıkesirspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
15 Boluspor 1 0 1 0 1 2 0 -1
16 Bursaspor 1 0 1 0 1 3 0 -2
17 Giresunspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
18 Eskişehirspor 1 0 0 1 1 1 5 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Afjet Afyonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amed Sportif 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bak Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gümüşhanespor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hacettepe Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0 0 0 0 0 0
7 İnegölspor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Manisa BBSK 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Samsunspor 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sancaktepe Bld 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sarıyer 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yeni Çorumspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 1922 Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buca FK 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Çankaya FK 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Çatalcaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Düzcespor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzin Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kızılcabölükspor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Serik Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sultanbeyli Bld. 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Yeni Orduspor 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 24 Erzincanspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 68 Aksaray Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Manisaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/08/2019 Beşiktaş vs Göztepe
 24/08/2019 MKE Ankaragücü vs Kayserispor
 24/08/2019 Alanyaspor vs Kasımpaşa
 24/08/2019 Medipol Başakşehir vs Fenerbahçe
 25/08/2019 Çaykur Rizespor vs Sivasspor
 25/08/2019 Trabzonspor vs Yeni Malatyaspor
 25/08/2019 Antalyaspor vs Yukatel Denizlispor
 25/08/2019 Galatasaray vs Konyaspor
 26/08/2019 Gazişehir Gaziantep vs Gençlerbirliği
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/08/2019 Boluspor vs Adana Demirspor
 24/08/2019 Keçiörengücü vs Osmanlıspor FK
 24/08/2019 Altınordu vs Fatih Karagümrük
 24/08/2019 Balıkesirspor vs BB Erzurumspor
 25/08/2019 Ümraniyespor vs Giresunspor
 25/08/2019 Menemenspor vs Hatayspor
 25/08/2019 Adanaspor vs Eskişehirspor
 25/08/2019 Bursaspor vs Akhisarspor
 26/08/2019 İstanbulspor vs Altay
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Etimesgut Belediyespor vs Niğde Anadolu FK
 01/09/2019 Bayburt İÖİ vs Elazığspor
 01/09/2019 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2019 Van BBSK vs Bandırmaspor
 01/09/2019 Ankara Demirspor vs Bodrumspor
 01/09/2019 Kastamonuspor 1966 vs Tuzlaspor
 01/09/2019 Eyüpspor vs Kırşehir Belediyespor
 01/09/2019 Utaş Uşakspor vs Kahramanmaraşspor
 01/09/2019 Sakaryaspor vs Ergene Velimeşe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Silivrispor vs Erzin Spor
 31/08/2019 Sultanbeyli Bld. vs Manisaspor
 01/09/2019 Artvin Hopaspor vs Yomraspor
 01/09/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 01/09/2019 Yeni Orduspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 01/09/2019 Düzcespor vs Kızılcabölükspor
 01/09/2019 Serik Belediyespor vs 24 Erzincanspor
 01/09/2019 Tokatspor vs Çatalcaspor
 01/09/2019 Buca FK vs Çankaya FK
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI