Bugun...



19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI KUTLANDI


facebook-paylas
Güncelleme: 19-05-2019 21:28:27 Tarih: 19-05-2019 20:49

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI KUTLANDI

Çelenk Sunma Töreni

19 mayıs Pazar günü saat 10:15 de protokol üyeleri  ve sporcu gruplar Hükümet Konağı önünde yerlerini aldılar. İlçe Gençlik Spor Müdürü tarafından Atatürk büstüne çelenk konuldu. Çelenk koyma töreninden sonra  bando ve kortej eşliğinde kutlama töreninin yapılacağı Karasu Atatürk Stadyumu’na  Halk Yürüyüşü yapıldı.

Karasu Şehir Stadyumu

Bütün gösteri gurupları ve protokol saat 11.00 da stadyumda yerlerini aldılar.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç tarafından  günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı.

Karasu Anadolu Lisesi öğrencisi Kadir Kerem Genç  “Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi”ni okudu.

Gençliğin Ata’ya Cevabı’nı Karasu Anadolu Lisesi öğrencisi  Melike Tiryaki tarafından okundu.

Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Büşra Oğuz “Mustafa Kemali Düşünüyorum” adlı şiiri okudu.

Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Beyzanur Altundaş  “On dokuz Mayıs “ adlı şiiri okudu.

Karasu Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Deniz Beyaz “O Geliyor” adlı şiiri, Şehit İbrahi İ.Abamoz Anadolu Lisesi öğrencisi Ömer Karaman “Sonsuz Koşu” adlı şiiri okudu.

Gösteriler ve Yarıçmalar

Daha sonra halk oyunları gösterileri, karate gösterileri, okçuluk gösterileri  izlendi.

Ödül töreni ile program sona erdi.




Editör: enc




FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

HAVA DURUMU
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Fenerbahçe 2 2 0 0 7 1 6 +6
2 Alanyaspor 2 2 0 0 5 1 6 +4
3 Sivasspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
4 Yeni Malatyaspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
5 Yukatel Denizlispor 1 1 0 0 2 0 3 +2
6 Antalyaspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
7 Çaykur Rizespor 1 1 0 0 1 0 3 +1
8 Beşiktaş 2 1 1 0 3 3 3 0
9 MKE Ankaragücü 2 0 0 2 1 1 2 0
10 Trabzonspor 1 0 0 1 1 1 1 0
11 Konyaspor 1 0 0 1 0 0 1 0
12 Kayserispor 2 0 1 1 1 2 1 -1
13 Kasımpaşa 2 0 1 1 2 5 1 -3
14 Gençlerbirliği 1 0 1 0 0 1 0 -1
15 Galatasaray 1 0 1 0 0 2 0 -2
16 Medipol Başakşehir 2 0 2 0 1 5 0 -4
17 Göztepe 2 0 2 0 0 4 0 -4
18 Gazişehir Gaziantep 1 0 1 0 0 5 0 -5
Takım O G M B A Y P AV
1 Fatih Karagümrük 2 2 0 0 5 2 6 +3
2 Ümraniyespor 2 2 0 0 7 2 6 +5
3 Adana Demirspor 2 1 0 1 2 0 4 +2
4 Keçiörengücü 2 1 0 1 2 1 4 +1
5 Menemenspor 1 1 0 0 2 0 3 +2
6 Akhisarspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
7 Balıkesirspor 2 1 1 0 2 3 3 -1
8 Hatayspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
9 Osmanlıspor FK 2 1 1 0 2 2 3 0
10 BB Erzurumspor 2 0 1 1 3 4 1 -1
11 Boluspor 2 0 1 1 1 2 1 -1
12 İstanbulspor 1 0 0 1 2 2 1 0
13 Adanaspor 1 0 1 0 0 1 0 -1
14 Altay 1 0 1 0 1 3 0 -2
15 Altınordu 2 0 2 0 1 3 0 -2
16 Bursaspor 1 0 1 0 1 3 0 -2
17 Giresunspor 2 0 2 0 1 6 0 -5
18 Eskişehirspor 1 0 0 1 1 1 5 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Afjet Afyonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amed Sportif 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bak Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gümüşhanespor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hacettepe Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0 0 0 0 0 0
7 İnegölspor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Manisa FK 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Samsunspor 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sancaktepe Bld 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sarıyer 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yeni Çorumspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 1922 Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buca FK 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Çankaya FK 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Çatalcaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Düzcespor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzin Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kızılcabölükspor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Serik Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sultanbeyli Bld. 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Yeni Orduspor 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 24 Erzincanspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 68 Aksaray Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Manisaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 25/08/2019 Antalyaspor vs Yukatel Denizlispor
 25/08/2019 Galatasaray vs Konyaspor
 26/08/2019 Gazişehir Gaziantep vs Gençlerbirliği
 30/08/2019 Kasımpaşa vs MKE Ankaragücü
 30/08/2019 Kayserispor vs Galatasaray
 31/08/2019 Konyaspor vs Antalyaspor
 31/08/2019 Beşiktaş vs Çaykur Rizespor
 31/08/2019 Göztepe vs Yukatel Denizlispor
 01/09/2019 Gençlerbirliği vs Medipol Başakşehir
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 25/08/2019 Adanaspor vs Eskişehirspor (H:1)
 25/08/2019 Bursaspor vs Akhisarspor
 26/08/2019 İstanbulspor vs Altay
 30/08/2019 Osmanlıspor FK vs Adanaspor
 31/08/2019 Ümraniyespor vs İstanbulspor
 31/08/2019 BB Erzurumspor vs Boluspor
 31/08/2019 Akhisarspor vs Altınordu
 31/08/2019 Altay vs Balıkesirspor
 01/09/2019 Fatih Karagümrük vs Menemenspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Etimesgut Belediyespor vs Niğde Anadolu FK
 01/09/2019 Bayburt İÖİ vs Elazığspor
 01/09/2019 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2019 Van BBSK vs Bandırmaspor
 01/09/2019 Ankara Demirspor vs Bodrumspor
 01/09/2019 Kastamonuspor 1966 vs Tuzlaspor
 01/09/2019 Eyüpspor vs Kırşehir Belediyespor
 01/09/2019 Utaş Uşakspor vs Kahramanmaraşspor
 01/09/2019 Sakaryaspor vs Ergene Velimeşe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Silivrispor vs Erzin Spor
 31/08/2019 Sultanbeyli Bld. vs Manisaspor
 01/09/2019 Artvin Hopaspor vs Yomraspor
 01/09/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 01/09/2019 Yeni Orduspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 01/09/2019 Düzcespor vs Kızılcabölükspor
 01/09/2019 Serik Belediyespor vs 24 Erzincanspor
 01/09/2019 Tokatspor vs Çatalcaspor
 01/09/2019 Buca FK vs Çankaya FK
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI